הנה זה מגיע, הילד מתחיל לדבר על אפשרות לשכור דירה. הוא רוצה עצמאות גדולה יותר אך בעיקר שקט ופרטיות. הוא רוצה מקום גדול ומרווח יותר מהחדר שיש לו כרגע בבית ושליטה מוחלטת. הוא רוצה להזמין חברים בכל זמן ובכל שעה מבלי להפריע לכם, ההורים וכמובן שגם לא לאחים הקטנים. ניתן לומר שהרצון שלו הגיוני וטבעי וכל אחד מאיתנו עבר אותו בחייו. הבעיה היא שיחד עם הידיעה הזו הרעיון שהילד יגור מחוץ לבית מלחיץ הורים רבים- הוא יסתדר? יהיה לו מספיק כסף? מה יקרה אם לא ימצא עבודה? או לא יאהב אותה? יהיה לו זמן לתחזק את הדירה? הוא מצליח לתפוס את כל העלויות הכספיות שכרוכות בכך? ובעצם… למה הוא צריך את זה בכלל? יש לו מספיק שקט בבית ואנחנו מאפשרים לו לעשות כל מה שרוצה.

אבל… הרצון שלו, סביר להניח, לא ישתנה, ואם כן- רק ידחה בשנה או שנתיים.

איך בכל זאת תוכלו לעזור לו (וגם קצת לכם…)?

בשנים האחרונות המבנים הניידים הפכו לפופולאריים מאוד במדינתנו הקטנה לשימושים רבים ומגוונים. אחד מהנפוצים ביותר הוא לצורך הרחבת הבית או בניית יחידת דיור להשכרה, לילדים או לאורחים. יחידת דיור שכזו יכולה להיות מקום נפלא לנער בשנותיו האחרונות בבית הספר, לחייל שחוזר הביתה, לסטודנטים ובכלל. המבנה מעוצב לפי בחירתכם ויכולתכם התקציבית, בנוי מהחומרים הטובים ביותר, העמידים ביותר, אשר עומדים בכל התקנים והדרישות והכי חשוב- יספק לילדכם את הצורך שלו בפרטיות, שקט ועצמאות.

ואם כל זה לא מספיק- רעש, לכלוך, בלאגן ועובדים מסתובבים באזור ביתכם לא יהיו לכם בזמן הבנייה. אתם תקבלו את המבנה מושלם ומוגמר ישירות למקום בו אתם רוצים להציב אותו.


Comments

חיפוש לפי קטגוריה

תמונות