בשנים האחרונות יש סיקור רב בתקשורת אודות משפחות שבהן שני בני הזוג עובדים אך לא מצליחים לסגור את החודש. מצב זה גורם לאנשים לעבוד בשתי עבודות, לעבוד בסופי שבוע, לצמצם הוצאות, לגור עם בן/בת הזוג אצל ההורים ובמצבים הקיצוניים יותר- לעזוב את הארץ לטובת מגורים בחו"ל.

כדי שלא תמצאו את עצמכם באחד המצבים האלו, ההמלצה שלנו היא לחפש דרכים להכנסה נוספת. בין הדרכים הרבות והשונות שאנשים פונים אליהן כדרך ליצור הכנסה נוספת היא נדל"ן- השכרת בתים, דירות, יחידות דיור, מקומות לאירועים, גלריות, צימרים ועוד. אלו שמאוד מצליחים בעסק החדש לעיתים עוזבים את עבודתם ומשקיעים את כל כולם במה שתכננו בהתחלה שישמש כהכנסה נוספת.

עסק חדש, כידוע, מחייב השקעה כספית ראשונית שלעיתים יכולה להגיע גם למיליוני שקלים ולכן רבים בוחרים לוותר על האופציה מסוג זה- בניית מבנה חדש היא יקרה, מסובכת ודורשת זמן רב- אישורים, תכנון, סיבוב בין חנויות, פיקוח על קבלנים ועוד.

בשנים האחרונות הבניה הקלה הופכת לפופולארית יותר ויותר בישראל מהמון סיבות: היא נקייה, לא דורשת מאמץ מצד הרוכש, נקייה, שקטה, ידידותית לסביבה ואחת הסיבות הבולטות- הבניה הקלה זולה והתוצר הסופי מצויין. בשיטת הבנייה הקלה אפשר לבנות כמעט הכל- החל מעמדות שמירה ושירותים ציבוריים ועד בתים מפוארים בעלי שתי קומות ויותר. השימושים כמובן רבים ויכולים להיות ליחידות דיור, כיתות, מחסנים, חנויות, אולמות תצוגה, גלריות, צימרים ולמעשה- כל דבר שעולה לראשכם.

במבנים תוכלו להשתמש לשימושכם הפרטי או להשכרה וכך תוכלו ליצור דרך להכנסה נוספת בקלות, במהירות ובלי דאגות. מי יודע, אולי יום אחד זו תהפוך להיות הכנסתכם העיקרית…


Comments

חיפוש לפי קטגוריה

תמונות