בשנים האחרונות יש נהירה מסיבית של אנשים, ברובם צעירים, לתל אביב- העיר הגדולה. עיר האפשרויות הבלתי מוגבלות, עיר ללא הפסקה, מקומות בילוי רבים שפתוחים עד השעות הקטנות של הלילה וכמובן מגוון גדול של מקומות עבודה.

אבל האם כל אלו נוחים יותר למגורים מאשר הפרברים? כמובן שאין על כך שום תשובה חד משמעית ובסופו של דבר כל אחד יחייה את חייו לפי העדפויותיו, אנחנו רק יכולים לומר מדוע אנחנו מעדיפים את הפרבר השקט.

למה?
בגלל הטבע- את הטבע של המושבים, הכפרים ואפילו חלק מהישובים לא ניתן למצוא בעיר הגדולה. הניתוק היחסי שמתאפשר מהמסכים בזכות המרחב הגדול שקורא לילדים לצאת ולשחק עם חברים, האפשרות שהילדים ישחקו מחוץ לבית בכדור מבלי לפחד שירוצו לכביש ובכלל- הכיף שלקום בבוקר ולראות ירוק מחוץ לחלון.

בגלל השקט- מעט מכוניות נוסעות בכבישים, אווירה רגועה ולא לחוצה, תדירות הסחות הדעת פוחתת באופן משמעותי ומאפשרת להתרכז בדברים החשובים באמת ובכלל, אין תחושה שכל הזמן ממהרים ורצים מסביב לשעון.
בגלל החיסכון- כמובן שאי אפשר להתעלם מהאלמנט הכספי הכבד שנעשה כבד ומשמעותי עוד יותר בעירים מרכזיות. המגורים במושבים ובכפרים זולים יותר ובעזרת המבנים הניידים תוכלו ליצור לעצמכם הכנסה נוספת על ידי השכרת יחידת דיור, בניית מתחם צימרים או להקל כלכלית על ילדיכם ולבנות יחידת דיור במיוחד בשבילם, כך שמצד אחד יגורו לבד אך מצד שני ישארו בקרוב אליכם ויצליחו לחסוך סכום לא מבוטל של כסף.

המבנים הניידים מתאימים לכל מקום בו תבחרו לגור (בכפוף לאישורי המועצות) ויכולים לשמש כבית עצמאי לכל דבר ועניין. יחד עם זאת, ניתן באמצעותם לבחור להגדיל בית קיים, לבנות יחידת דיור שתוצב בסמוך לו, מתחם צימרים וכל שימוש נוסף שעולה בראשכם…


Comments

חיפוש לפי קטגוריה

תמונות