לא מעט משפחות בישראל בעלות צימרים לאירוח ממספר סיבות, בין היתר בשל האפשרות להיות בעלי עסק פרטי וגם מתוך המחשבה שאם הבית ממוקם במקום כזה פסטורלי, למה שגם אחרים לא יהנו ממנו?

לפני שהאירוח בצימרים הפך לתופעה מוכרת ונרחבת בישראל, לא רבים הכירו את המילה "צימר" מאחר והיא לקוחה מהשפה הגרמנית. מטיילים רבים במדינות דוברות גרמנית נתקלו בשלטי "צימר פריי" (חדר פנוי) על בתי משפחות שהציעו למטיילים, בעיקר באזורים הכפריים, מקום להעביר בו את הלילה.

בעלי צימרים רבים בארץ בוחרים למקם את הצימר שלהם (בין אם מדובר בחדר אחד או במערכת חדרי אירוח), לא בצמידות לביתם הפרטי, בעיקר מתוך הרצון להעניק לאורחיהם ולהם את מירב הפרטיות.

יחד עם זאת, לא מעט בעלי צימרים בוחרים לבנות את חדר האירוח דווקא בצמוד לביתם, בעיקר בשביל להגביר את זמינותם לאורחים ובשל נוחיות תחזוקת המקום שהדבר מעניק להם.
כאשר ניגשים לבנות יחידת אירוח, ברוב המקרים חוששים בעיקר מהזמן שהבנייה הקונבנציונאלית לוקחת. תהליך שלרוב נחשב למתיש, מעייף ורועש במיוחד, יכול להיראות לגמרי אחרת.

לא משנה אם נבחר לבנות מערכת חדרים עם תשתיות נפרדות לבית הפרטי או אם נבחר לבנות יחידת אירוח צמודה לבית, המבנים הניידים של מבני צורים יזרזו ומתיקו את חוויית הבנייה. היחידות הניידות שלנו נבנות בשיטת הבנייה הקלה והירוקה, החל משלב התכנון והחשיבה הראשונית עם הלקוח על פי התאמה לטעמו האישי, דרך הביצוע ועד להרכבת המבנה בבית הלקוח. גודל המבנה גמיש ובנוי מיחידות (בעלות בידוד אופטימלי), על מנת להבטיח הובלה פשוטה, מהירה וזולה. המבנים יכולים להיות בעלי קומה אחת, שתי קומות או יותר ומספר היחידות שניתן לחבר הוא בלתי מוגבל.

כשמקימים עסק, במיוחד כשמדובר בעסק משפחתי וביתי כמו צימר לאירוח, כדאי לפנות לבעלי מקצוע ותיקים בתחומם ולדעת שהעסק שלכם בידיים טובות. עבור תכנון מקצועי והתאמה אישית לצרכי הלקוח, בנייה איכותית, ידידותית לסביבה ומהירה הרבה יותר מבנייה קונבנציונאלית – פנו למבני צורים.Comments

חיפוש לפי קטגוריה

תמונות