אודות

מבני צורים היא חברה המתמחה בבניית מבנים ניידים בשיטת הבנייה הקלה והירוקה, החל משלב התכנון והחשיבה הראשונית עם הלקוח על פי התאמה לטעמו האישי, דרך הביצוע ועד להרכבת המבנה בבית הלקוח.

המבנים שלנו יכולים לשמש כבית עיקרי, יחידת דיור נוספת, הרחבת הבית, כיתות, משרדים, חנויות, חדרי שירותים, עמדות שמירה, צימרים, גלריות ועוד. כשהמבנה מיועד להיות צמוד למבנה קיים הוא מתוכנן הן חיצונית והן פנימית בקו עיצובי דומה למבנה העיקרי כך שאינו נראה "תלוש". המבנים נבנים במהירות, בבניה ירוקה, קלה, איכותית ומדויקת המבטיחה בידוד טרמי ואקוסטי מקסימלי ועמידות גבוהה מנזקי מזג האוויר ורעידות אדמה וכל זה מבלי לגרום נזק סביבתי. המבנים נבנים לפי הוראות מכון התקנים עם מפרט מחמיר במיוחד הכולל מעכבי בעירה למשך שעתיים לפחות.

הבנייה מתבצעת הרחק מבית הלקוח, במפעלינו והמבנה מגיע מוכן להצבה והרכבה בבית הלקוח. בכך ניתן לחסוך את תהליך הבניה הארוך, הרועש והמלכלך והמבנה מוכן במהירות.

גודל המבנה גמיש ובנוי מיחידות המגיעות לגגודל מקסימלי של 4.5*12 על מנת להבטיח הובלה פשוטה, מהירה וזולה מבלי צורך בליווי משטרתי. המבנים יכולים להיות בעלי קומה אחת, שתי קומות או יותר ומספר היחידות שניתן לחבר הוא בלתי מוגבל. בזכות גודל היחידות ואפשרות הניוד- ניתן למכור את המבנה בכל שלב ולפנות את המקום כשאין בו עוד צורך.

מבני צורים חרטה על דגלה עבודה מקצועית, אמינה, ירוקה, נקייה ואיכותית מהחומרים הטובים ביותר שיש – זה הזמן להתחדש!

מנכ"ל החברה, שלמה דותן,
בעל ניסיון רב ועשיר בתחום הנגרות והעבודה עם עץ. בבניה הקלה שלמה התאהב כשגילה אותה לראשונה והחליט ללמוד אותה לעומק ולבנות מבנים ברמה גבוהה, מקצועית, נקייה ומדויקת על ידי שימוש בחומרים החזקים, האיכותיים והעמידים ביותר- וזה ייחודנו